Jakie znaczki spodobaja sie kobiecie

Jakie znaczki spodobaja sie kobiecie

Autorack

Specjalnie zaprojektowany wagonu wielopoziomowego wykorzystywane do transportu samochodów. Autoracks mają dwa lub trzy pokłady, może pomieścić do 20 samochodów i mają metalowe panele boczne i drzwi końcowego do ochrony samochodów podczas transportu. Bi-level lub piętrowych Autoracks zwykle transportu samochodów ciężarowych i dużych SUV-ów, natomiast tri-level lub potrójne deck Autoracks zwykle transportu samochodów osobowych. Specjalny pociąg z 70 Autoracks jest zdolny do przewożenia więcej niż 1000 pojazdów w jednym czasie.

Auto transportu

Przenoszenie lub dostarczane samochody jako ładunek. Samochody spedytorzy są zachęcani do poszukiwania renomowanych, w pełni ubezpieczone, silnych finansowo przegubowe samochodu. Nowa generacja inteligentnych, firm transportowych auto klienta koncentruje robią Transport ogólnopolski wygodniejsze i bardziej przystępne niż kiedykolwiek wcześniej.

backhaul

Odnosi się do szans na ciskacz samochodowego odebrać drugi ładunek pojazdów znajdujących się w pobliżu miejsca docelowego, w którym dostarczone swój pierwszy ładunek; to znaczy powraca do początku pierwszego obciążenia. A do punktu B, to B do A.

Jakie znaczki spodobaja sie kobiecie

Bi-Level Rail samochodów

Rodzaj wagonu używane do transportu samochodowego, zwany dwupoziomowy ponieważ http://kom-in.pl/ ma dwa piętra, górne i dolne. Pojemność Bi-level wynosi od 8 – 12 pojazdów. Są one często wykorzystywane do transportu Vans, pickupy i SUV, czyli samochodów osobowych, które mają anteny radiowe lub wyższe profile, które wykluczają ich montaż w samochodzie kolejowego tri-level.

Lawet samochodowych / Carrier

Firma, która świadczy usługi transportowe auto; transport fizycznego pojazdu.

Samochód ciężarowy / Auto sprzęt transportowy

Specjalnie skonstruowany naczepa (jednostka unpowered) zazwyczaj zdolne do przewozu do 9 pojazdów.
Artykuł dzięki: