Jak nie dac sie oszukac kupujac znaczki

Jak nie dac sie oszukac kupujac znaczki

Mikroskopy, bez wątpienia, są cudowne wynalazki, bez których obecny stan życia na Ziemi byłyby rzeczywiście bardzo różne. Mikroskopy doprowadziły do ??odkrycia licznych medycznie i chemicznie opartych poprawą kondycji ludzkiej. Jednak dla wszystkich, że tradycyjny mikroskop ma swoje wady.

Powszechnie stosowane mikroskopem pozwala jedynie bardzo ograniczony widok próbki w danym momencie; wszelkie rozproszenie może spowodować, że widz przegapić coś ważnego. Mikroskop związek jest również pozbawiona wszelkich środków rejestrowania obrazów, które ujawnia, więc ich interpretacji ogranicza się do tych nagrań dźwiękowych ich przeglądanie.

Ale największą wadą tradycyjnego mikroskopu nim związek, który tylko pozwala zobaczyć to, co jest bezpośrednio pod jego obiektywem a ponieważ soczewki są małe, aby rozpocząć, przegapić większości tego, co może się dziać na slajdzie, a widzi tylko to fragmentaryczne, jak ruszać na scenie wokół tak, że soczewka obejmuje różne części próbki.

Rozwiązanie

Wprowadź mikroskopu wideo, opracowana w celu rozwiązania wszystkich wad swojego tradycyjnego odpowiednika związku. Mikroskop film jest przeznaczony do łączenia z komputerem osobistym poprzez zastosowanie bezprzewodowego lub kabla USB, a do projektu, co obraz jest widoczny pod obiektywem na ekranie monitora lub telewizora. Ale to nie wszystko.

Mikroskop video pozwala obracać obrazy projektowane na komputerze w pliki cyfrowe, które można zapisać na dysku twardym. Będziesz mieć je dostępne jako wideo, aby wyświetlić w dowolnym momencie, a także zbadać tak dokładnie jak trzeba. Możesz nawet być w stanie powiększać je do sto razy więcej niż mikroskop film zrobił, i zobaczyć rzeczy, które mogłyby w przeciwnym razie nigdy nie widział.

Nie tylko to; będziesz w stanie przejść zapisanych obrazów wraz jako pliki poczty elektronicznej. Można nawet dostać oprogramowanie, które pozwoli Ci robić notatki bezpośrednio na zapisanych obrazach, a także wysyłać jesteś swoje adnotacją pliki współpracownikom za ich wkład.

Używa za film Mikroskop

Przemysł medyczny i inżynierii przyszedłem zależy od mikroskopem wideo i jego zdolności do zachowania obrazów do rozszerzonego badania. Filatelistów i numizmatyków, którzy są znani z ich umocowania do ich lupy teraz przyjął mikroskopu wideo do nagrywania i uwierzytelniania obrazów rzadkich znaczków i monet, zanim je zakupić. Mikroskop film jest po prostu zrewolucjonizowały sposoby, w jakie badania mogą być wykorzystane!

Artykuł dzięki: