Filatelistyka – czy nadal jest popularna

Filatelistyka - czy nadal jest popularna

Shimla, zachwycająca wzgórze stacji znajduje się w zachodniej części Himalajów jest najbardziej znanym miejscem turystycznym w Indiach. Połyskujące spaść śnieg objęła w chłodnej atmosferze sprawia, że ??podziwianie górskiej stacji. Wspaniały widok górskiej stacji łapie oczy zwiedzających i jest oznaczony jako ulubionym miejscem dla miłośników przyrody i fotografów.Dolcar – wypożyczalnia samochodów osobowych i dostawczych Shimla zawdzięcza swoją nazwę od Shyamala oznaczającego bogini Kali. Teraz będziemy badać niektóre z ciekawszych atrakcji turystycznych w Shimla.

Jakhu Hills, najwyższy szczyt w mieście Shimla jest najbardziej znanym miejscem turystycznym w Shimla. Jeśli chcesz, aby uzyskać pełny obraz przystawki miasta Shimla, można uzyskać w tym ciekawym miejscu. Hanuman świątyni znajduje się w punkcie szczytowym Jakhu wzgórz przyciąga tysiące odwiedzających. Summer Hill, miejsce, gdzie Mahatma Gandhi żył jest najbardziej znanym miejscem turystycznym w Shimla. To wzgórze o wysokości 6500 stóp jest lokalizacja Himachal Pradesh University. Kamna Devi świątyni znajduje się na Prospect Hill jest kolejnym punktem przyciągania turysty. Annadale stojący z 6117 stóp wysokości, jest idealnym miejscem do gry w polo i krykieta kochanków.

Shimla State Museum, jedną z najlepszych miejsc turystycznych w Shimla składa się z rzadką kolekcję obiektów podkreślających różne formy sztuki i dziedzictwa kulturowego Himachal Pradesh. Mughal i radżastańscy obrazy eksponowane w tym muzeum najlepiej opisują starożytną historię Himachal Pradesh. Antropologiczne galeria, galeria filatelistyczne, numizmatyczne i galeria zdjęć archeologicznych to tylko niektóre z kompozycji Shimla Państwowego Muzeum. The Mall jest kolejnym hot spot w Shimla zwichnięcie kostki zwrócenie uwagi zwiedzających. Teatr Gaiety, Ridge i pkt Skandal znajduje się wewnątrz centrum handlowego są jednymi z najbardziej znanych regionów turystycznych posiadanych przez Mall.

Artykuł dzięki: