Biuletyny filatelistyczne

Tak, to jest rosnąca i ekscytujące przemysłu do udziału w, ale to, co sprawia, że ??różnica między dobrym doradcą i złego? Często, gdy ludzie uważają staje konsultantów, myślą o logistycznych etapów podręczny, takich jak opracowanie wizytówek, utworzenie biura, zakup komputera lub szybko osiągnąć możliwości biznesowych. Mają dobre kwalifikacje, duże doświadczenie, na pewno będzie to za mało! Jednak należy wziąć pod uwagę, dlaczego klient powinien cię zatrudnić, gdy istnieją prawdopodobnie tysiące innych konsultantów i utworzonych przedsiębiorstw świadczących podobne usługi. Co sprawia, że ??inaczej lub lepiej niż reszta?

Wielu konsultantów popełnia błąd próbując opracować ogólną obsługę i byłoby opracować broszurę, na przykład, w taki sam sposób, że będą rozwijać ich CV, zawierające tyle, ile to możliwe może, wierząc, że im bardziej wydają się mieć umiejętności, tym więcej odsetek będą generować. W rzeczywistości, te konsultanci prostu generować więcej konkurentów dla siebie.

Pierwszym etapem w tworzeniu rentownego praktyki konsultacji ma być szczegółowe na temat kierunku biznesu definiując swoją wizję przyszłości firmy konsultingowej, określając swoją unikalną ofertę usług, a także rozwijanie usługę konsultingową rdzeń, od którego cała twoja praktyka będzie rozwijana wokół , Dobrym doradztwo nie różni się od dobrej firmy produkcyjnej lub dobrego usługodawcy. Firma konsultingowa jest tylko tak dobry jak produkty lub usługi, które oferuje. Jeśli nie istnieją żadne produkty lub usługi w ofercie, to nie są po prostu nie ma sprzedaży. Sukces swojej praktyce zależeć będzie niemal całkowicie od jakości usługi, swoją zdolność do przedstawienia i wdrożenia go i zdolność klienta do jej zrozumienia. Rzeczywiście stara się rozwijać doradztwo biznesowe bez rozwoju usługa konsultingowa Pierwszym z nich jest raczej jak próbuje sprzedać książkę, zanim został napisany.

Artykuł dzięki: