Gdzie kupowac znaczki

Gdzie kupowac znaczki

Widok pasma górskie z Ridge jest naprawdę niesamowite i przyciągające wzrok. Shimla lodu scating wrotkach, znany z lodu scating karnawału jest doskonałym miejscem dla turystów, aby pokazać swoje talenty w lodzie scating. The Mall Road, jedną z największych powierzchni handlowych w Shimla zbudowano w czasie rządów kolonialnych w Indiach. Christ Church, drugi najstarszy kościół w północnych Indiach prysznice swoje błogosławieństwa od Shimla. Stare Witraże kościoła przedstawiają symbol wartości moralnych. Chadwick Wodospad tryskającą z wysokości 67m stworzyć ekskluzywny widok dla turystów i jest jedną z najlepszych ośrodków turystycznych na lato Hills położonych w Shimla.

Tara Devi świątyni, znajduje się w Tara Parvat jest najbardziej znanym miejscem turystycznym w Shimla. Działka znajduje się w odległości 15 km od Shimla i droga do świątyni jest objęty gęstych lasów sosnowych. Podróż przez tego gęstego lasu sprawia, że ??czujesz się interesujące i tworzy przygód doświadczenie. Glenn las ograniczona grubymi drewnianymi deodar drzew to kolejny najbardziej znanym miejscem turystycznym w Shimla. Wyścigi i polo to tylko niektóre z ciekawych zajęć dostępnych w tej dzielnicy turystycznej.

Gdzie kupowac znaczki

Vicegral Lodge, obecnie znany jako Institute of Advanced Studies jest znanym miejscem turystycznym znajduje się w obserwatorium wzgórz. To sześć piętrowy budynek został zbudowany w okresie panującej brytyjskiej w roku 1888. Było to miejsce mieszkalny Pana Dufferein który był brytyjski wicekról starożytnych Indiach. Dziś Vicegral Lodge jest powszechnie określany jako Rashtrapathi Niwas. Piękny ogród doprawiony utrzymanych trawników czujesz odświeżony. Eleganckie malowniczych miejscach obecne w Shimla czyni królową lądowej stacji wzgórzu.

Gdzie kupowac znaczki

Przeczytaj, jak uzyskać najlepsze pakiety Shimla poślubnej.Znany również o: Wyspy Lakshadweep Honeymoon pakietach.

Artykuł dzięki: