Gdzie trzymac klasery

Gdzie trzymac klasery

Zmiany lub uzupełnienia do pojazdu od jego pierwotnego stanu, takie jak spoilery, bagażniki dachowe, 4 x 4 zestawy windy, bieganie desek, kabin kempingowych itp Modyfikacje mogą mieć wpływ na gabaryty i masę pojazdu, co może wymagać innego trybu auto transportu lub dodatkowe opłaty.odżywki dla sportowców

Pochodzenie

Miejsce, w którym transport pojazdu rozpoczyna się lub pochodzi. przegubowe samochodów potrzebują zarówno pochodzenia i przeznaczenia przesyłki dostarczyć dokładny cytat transportu auto.

Podnieść i czas doręczenia

Zebrać i czas transportu może się różnić w zależności od firmy transportowej wybrać. Auto transport zazwyczaj średnio od 1 do 3 tygodni, w zależności od pick-up i miejsc dostaw, dostępność pojazdów, zdolności przewozowej i dystans. Większość przegubowe samochodowe oferują również przyspieszoną usługę za dodatkową opłatą.

Rampa

Innym słowem na terminalu intermodalnego. Rampy były pierwotnie struktury, stałe lub tymczasowo, z którego przyczepy lub maszyny są napędzane na lub off flatcar kolejowej.

Spedytor

Osoba, dla których samochód ciskacz zgadza się poruszać pojazdy do określonego przeznaczenia i po określonej cenie. Zwany także „Nadawca”.

Terminal

Instrument przedstawiony przez spółkę kolejowego lub samochodu holowniczego w punkcie pośrednim w swojej sieci do przenoszenia ładunków; a dla złomowania, tworzących, spedycji i obsługi ładunków i zamiany z innymi przewoźnikami. Określany również jako „rampa” podczas odwoływania się do terminala kolejowego.

Tie-upadki

Pasy lub łańcuchy że ciskacz Samochód wykorzystuje zabezpieczyć pojazd na ciężarówkę holowniczą lub nośnikiem samochodowym wielopoziomowego. Wiele przegubowe samochodowe są przełączenie na ramiączkach, aby zminimalizować uszkodzenia w transporcie.

Rozmiar pojazdów Klasyfikacje

Klasy wielkości pojazdu są sposobem klasyfikowania motoryzacyjne oszacować koszty transportu auto przed wysyłką.Samochody osobowe są zazwyczaj klasyfikowane jako pojazdy od 0-60 „w wysokości, lub jako mini-kompaktowy, sub-compact, kompaktowe, średniej wielkości i dużych samochodów w oparciu o ich standardowego wskaźnika objętości wnętrza przemyśle mierzona w stopach sześciennych. Im większy pojazd , wyższy koszt jego transportu.

Ramiączka kołowe

Wzmocnione paski stosowane w wagonu auto, które wykraczają ponad kołami i zabezpieczyć pojazd do podłoża, tak by zminimalizować uszkodzenia transportowego.

O Wally Koster, Freelance Writer

Artykuł dzięki: